НАШІ ПЕРЕВАГИ

 

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА 

В якому куточку світу ви б не знаходились, пазли Woods Story™ ви зможете збирати будь де! Для оформлення замовлення в іншу країну, вам потрібно надати нашому менеджерові реквізити для відправки і ми прорахуємо вартість доставки. В межах України відправляємо замовлення сервісами "Нова Пошта" та "Укрпошта".

 

 РІЗНОМАНІТНІ СЮЖЕТИ

Наш асортимент містить у собі найцікавіші колекції - тематичні пазли по сюжетам улюблених фільмів, незвичайні тварини, індивідуальні та персоналізовані пазли з вашим зображенням або світлиною. Кожна деталь у пазлах виняткова, фігурна та якісна. Наші вироби наповнені пригодами, таємницями та особливими символами. Збираючи пазл ви поринете в захоплюючу історію світу Woods Story™.

 

 ПАТЕНТ

Ми єдиний в Україні виробник, який має патент на вироблення дерев'яних фігурних пазлів. Малюнки та макети захищені авторськими правами. 

 

 ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО В УКРАЇНІ

Woods Story™ - український виробник. Наше виробництво та склад тимчасово переїхали з міста-героя Харкова на Захід України, у зв’язку з війною. Всі пазли є в наявності, а персоналізовані виробляємо протягом одного робочого дня. 

 

ЯКІСТЬ

Всі пазли проходять декілька етапів перевірки контролем якості перед комплектацією. Пазли упаковані в брендовану подарункову дерев'яну коробку та захисну плівку для безпеки транспортування.