Якщо вам не підійшов товар або ви виявили дефекти, його можна повернути або обміняти на новий протягом 14 днів. У разі, якщо дефект трапився з нашої вини, ми покриваємо витрати на повернення або обмін товару.

Ми повертаємо кошти на карту будь-якого банку України, після того, як отримуємо товар та підтверджуємо наявність дефекту.

Якщо повернення здійснюється з вашої ініціативи, вартість доставки оплачує покупець.

Повернення персоналізованих товарів

До дефектів не відносяться випадки:

1. Невелика різниця у відтінку товару. Ми намагаємось передати кольори, які будуть максимально схожі з оригіналом зображення, але не можемо давати 100% гарантію. Залежно від вашого пристрою допустима мінімальна різниця в кольорі.
2. Природні особливості матеріалу, пов'язані з особливостями структури деревини.

При оформленні індивідуального замовлення на виріб і внесення індивідуальних змін асортиментного ряду: зміна розміру, внесення змін в конструкцію виробу, використання персонального зображення клієнта,  нанесення індивідуального тиснення чи гравіювання на виробі, нанесення індивідуального принта на виріб за бажанням замовника.

В даному випадку взаємини між клієнтом (замовником) і ФОП Ридаш Вікторія Олександрівна (виконавцем) регулюються Цивільним кодексом України Верховна Рада України; Кодекс України, Закон, Кодекс від 16.01.2003 № 435-IV, Глава 61 ПІДРЯД