WOODS STORY™ здобуло перемогу у загальнонаціональному дослідженні Аналітичного центру «Вибір Країни» у номінації "Деревʼяні пазли року”.

Знак «Вибір Країни» підтверджує, що наша компанія надає високий клієнтський сервіс, українці нам довіряють та обирають нас!

Адже в основі аналізу роботи компаній показники, на які звертають увагу споживачі при виборі товарів та послуг. якість продукту та обслуговування, клієнтоорієнтованість та цінова політика.

«Відзнака «Вибір Країни» для нашої компанії — це підтвердження результативності праці, авторитетне визнання якості, гордість та натхнення. Ми вдячні експертам аналітичного центру «Вибір Країни» за неупереджену оцінку нашої праці та визнання досягнень!

ЗАПОРУКА УСПІХУ 
Ми довго йшли до того, щоб опинитися серед кращих у виробництві дерев’яних пазлів, цьому успіху передувала велика праця.

WOODS STORY™ - виробник неймовірно гарних та цікавих пазлів з дерева. Кожна деталь у пазлах виняткова, фігурна та якісна. Наші вироби наповнені пригодами, таємницями та особливими символами. Яскраві фарби викрадають смуту та наповнюють посмішками найпохмуріший день. До речі, сам процес збирання прирівнюється к медитації. За час існування компанії наша команда зробила більше 10 000 виробів, які розлетілись та подарували радість у 26 країн світу! А це означає те, що наші клієнти довіряють нам власні емоції!

Завойовувати лояльність клієнтів та утримувати передові позиції у галузі нам допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожен співробітник WOODS STORY™. Основний з них: це любов та повага до клієнтів та справи, яку робиш.

ВІДЗНАКА «ВИБІР КРАЇНИ» — ЗАСЛУГА І ГОРДІСТЬ ВСІЄЇ КОМАНДИ
Ми пишаємося не тільки нагородою, але й кожним співробітником, завдяки якому досягли таких високих результатів. Саме згуртована робота колективу є найціннішим активом нашого підприємства. Наші співробітники щодня викладаються на максимум демонструючи відданість справі.