Пазли - це не лише захоплююча розвага, але і чудовий спосіб розвинути логічне мислення та вміння концентруватися. Але щоб пазли залишалися цілими і добре трималися разом, потрібно правильно приклеїти набір для фіксації. Давайте розглянемо кілька кроків цієї техніки.

Крок 1: Підготовка пазлу та набору для фіксації
Перш ніж розпочати, переконайтеся, що всі деталі пазла на місці та правильно приєднані одна до одної.

Крок 2: Перевертання пазлу
Візьміть дві плоскі поверхні (будь-які, які маєте вдома). Головне, щоб весь пазл зміг поміститись на обидві поверхні. Пазл повинен лежати на одній з поверхонь кольоровою стороною до вас. Покрийте пазл другою поверхнею та обережно переверніть його. Пазл повинен лежати перед вами некольоровою стороною.

Крок 3: Нанесення плівки
Візьміть плівку з набору для фіксації та наклейте перший край. За допомогою картки для розгладжування продовжуйте клеїти плівку на пазл.

Крок 4: Відрізання зайвого
Візьміть канцелярський ніж та обережно обріжте залишки плівки по краю пазла.

Крок 5: Наклеювання двосторонніх стіків для фіксації
За вашим бажанням, ви можете повісити пазл на стіну. Для цього використовуйте двосторонні стіки для фіксації. Зніміть захисну плівку з однієї сторони стіка та наклейте на вже зклеєний пазл. Після цього зніміть захисну плівку з другої сторони стіка та можете вішати пазл на стіну.

За допомогою цих простих кроків ви зможете правильно приклеїти набір для фіксації на дерев'яний пазл, забезпечуючи його міцність і довговічність.

Дивись детальну відеоінструкцію